Publicat 17 Iul 2019 | Reactualizat 24 Iul 2019 | Expiră 27 Iul 2019

Responsabil Programare şi Recepţii Lucrări(99928)

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Ce vei face

Întocmește programul anual pentru controlul periodic al instalațiilor, a lucrărilor de RT, întocmește și fundamentează propunerile pentru programul anual de reparații și investiții pentru instalațiile din zona sa de activitate, întocmește necesarul anual de materiale;
Întocmește/primește note de constatare din teren, stabilește soluțiile de remediere, întocmește documentația necesară promovării lucrărilor de RN urgente;
Asigură lansarea și finalizarea în SAP a comenzilor de lucrări și de materiale corespunzătoare lucrărilor de LO,CP,RA,RT,Rn,R, urmărește realizarea acestor lucrări și participă la receptia lor;
Asigură gestionarea echipamentelor și materialelor rezultate din demontări și evidențierea deșeurilor în SAP, întocmește documentația de casare a mijloacelor fixe și asigură gestionarea mijloacelor fixe și actualizarea volumului de instalații;
Este responsabil de identificarea/depistarea pierderilor de energie electrică cauzate operatorului licențiat de distribuție energie electrică în aria de activitate și responsabilitate alocată prin fișa postului în activitatea curentă.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Responsabil Programare şi Recepţii Lucrări(99928)  -  Delgaz Grid