Responsabil Procesare Comenzi

Ana HR 1 poziție
Anunț verificat

Descrierea jobului

Căutăm o persoană pentru postul de Responsabil Procesare Comenzi online pentru o companie din Oradea, care are ca domeniu de activitate, distribuirea sistemelor de igienă și a echipamentelor aferente muncii în domeniu.

Cerințe:
- experiență în procesarea comenzilor online;
- cunostințe despre administrarea unui magazin online;
- cunoștințe bune de operare PC;
- cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
- corectitudine în exprimare, din punct de vedere gramatical și ortografic;
- capacitate bună de analiză și sinteză a informațiilor.

Responsabilități:
- preluarea și procesarea comenzilor online;
- verificarea stocurilor și a timpilor de livrare;
- întocmirea și urmărirea facturilor;
- administrarea și calcularea: prețurilor, reducerilor și promoțiilor;
- administrarea relețelor sociale – Facebook, Instagram;
- întocmirea rapoartelor de vânzări.

Beneficii:
- pachet salarial motivant;
- posibilități de avansare;
- mediu de lucru plăcut și stabil.
Publicat 23 Iun. 2022 Expiră 24 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.