RESPONSABIL PROCES

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii medii
  • Abilitati analitice si de organizare
  • Cunostinte bune de operare MS Office
  • Abilitati de comunicare si relationare, la toate nivelurile
  • Abilitati de a gestiona eficient sarcinile
  • Abilitati dе planificare si gestionare a timpului

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Monitorizarea, masurarea, si controlul proceselor pentru care este responsabil
  • Asigura support in implementarea noilor proiecte
  • Asigura respectarea procedurilor de lucru in productie
  • Monitorizeaza respectarea procedurilor de lucru cu piesele de schimb utilizate in productie in vederea asigurarii calitatii produselor finite
  • Asigura eliminarea riscurilor de deteriorare a pieselor in timpul manipularii
  • Asigura training noilor operatori
  • Monitorizeaza si analizeaza procesele, respectiv produsele in timpul productiei pentru a asigura indeplinirea standardelor
  • Asigura respectarea procedurilor de QC
  • Identifica in timp util factorii de risc in procesul de productie

Cordon Electronics SRL, parte a grupului international Cordon Electronics, este o companie specializata in serviciile de reparatie, mentenanta si asistenta tehnica pentru echipamentele IT si de telecomunicatii. Cordon Electronics Romania este partener service autorizat pentru o gama larga de marci din sectorul IT&C printre care amintim: Apple, HP, ZTE, Philips, Meizu, Doro, Archos, SagemCom si iRobot. Complementar cu aceste servicii de reparatie, activitatea Cordon Electronics Romania se extinde si pe zone ca solutii logistice, solutii buy-back si de reciclare, activitati de call-center, retail on-line si distributie produse IT&C.

Publicat 3 nov. 2021 Reactualizat 1 dec. 2021 Expiră 3 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos