Responsabil parc auto/scule

PRODFER CONSTRUCT - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Experienta in gestiune/achizitii constituie avantaj
  • Cunostinte de operare Mac si utilizarea internetului
  • Cunostinte de limba engleza nivel avansat scris/vorbit
  • Cunostinte de limba germana constituie avantaj
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa
  • Abilitati bune de planificare si organizare
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Descrierea postului
  • Distributie/tinere evidenta materiale si scule pentru fiecare proiect existent
  • Receptionarea cantitativ si calitativ a materialelor si sculelor
  • Intocmirea documentelor justificative privind miscarea stocurilor
  • Inventarierea materialelor si sculelor existente in depozit
  • Mentinerea legaturii cu furnizorii in vederea termenelor de livrare
  • Monitorizarea comenzilor (intocmirea, verificarea, transmiterea si urmarirea lor) de la departamentul achizitii
  • Gestionarea parcului auto (ITP, asigurari, revizii, etc)
Beneficiile postului
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Card de sanatate (abonament medical privat)
  • Un mediu de lucru placut si competitiv
  • Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie serioasa, solida si de succes

Prodfer Contruct este o companie specializata in constructia de parcuri fotovoltaice de mari dimensiuni in Germania, Spania, Italia, Portugalia si Austria. Cu o echipa de aproximativ 50 de angajati suntem dedicati in a construi parteneriate si a oferi solutii de calitate clientilor nostrii. Cu o experienta vasta in construire de parcuri fotovoltaice, putem vorbi de un portofoliu de clienti nationali si internationali. Puterea, perseverenta si spiritul de echipa e ceea ce ne defineste in colaborarea cu clientii nostri.
Alatura-te echipei noastre! Suntem bucurosi sa te cunoastem!

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos