Publicat 27 Iun 2019 | Expiră 28 Iul 2019

RESPONSABIL OPERATIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii medii/superioare administrative/ tehnice/management;
• Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara
• Cunostinte limba engleza – nivel mediu (scris si vorbit)
• Foarte bune abilitati de comunicare, personalitate placuta si rezistenta la stres
• Persoana atenta la detalii, cu simt analitic si disponibilitate de a invata
• Fire dinamica si responsabila;
• Abilitati de analiza si planificare.

Descrierea jobului

  • Asigura organizarea şi funcţionarea din punct de vedere administrativ si operational a Centrului Comercial
  • Coordoneaza si supervizeaza serviciile de intretinere si reparatii, paza si curatenie pentru asigurarea securitatii si sigurantei centrului, a chiriasilor si personalului prestator de servicii care isi desfasoara activitatea in centrul comercial; trebuie sa fie în permanenta informat corespunzator cu privire la legislatia/reglementarile de functionare si exploatare in domeniu, asigurand astfel conformitatea cu acestea in cadrul activitatii operationale de zi cu zi.
  • Supervizeaza orice fel de lucrari efectuate in cadrul Centrului Comercial atat in spatiile chiriasilor cat si pe spatiile comune;
  • Supravegheaza functionalitatea optima si in conditii de siguranta a spatiilor comerciale din cadrul Centrului Comercial;
  • Urmareste respectarea regulamentului intern si a orelor de functionare ale centrului comercial de catre toti chiriasii;
  • Supervizeaza deschiderea noilor magazine si procesul de inchidere al magazinelor din cadrul Centrului Comercial
  • Pastreaza relatia cu chiriasii si se asigura de respectarea normelor operationale si de securitate;
  • Asista departamentul de marketing in implementarea diferitelor evenimente organizate in cadrul Centrului Comercial.
Oferta:
  • Salariu corespunzator performantei si activitatii desfasurate; tichete de masa, asigurare medicala;
  • Mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Oportunitate de dezvoltare a carierei intr-o companie internationala.

AFI Europe Romania este parte a AFI Group – una dintre cele mai mari companii din Israel ce activeaza in domeniul real estate, constructii si infrastructura, fiind prezenta in numeroase tari din Europa Centrala si de Est. In anul 2006 grupul si-a inceput activitatea in Romania, find recunoscut ca unul dintre dezvoltatorii de succes din piata imobiliara prin intermediul proiectelor AFI Cotroceni Mall, AFI Ploiesti Mall si AFI Park Offices.

Expirat
RESPONSABIL OPERATIONAL  -  COTROCENI PARK S.A.