Responsabil operational pe stoc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal: ordonat, responsabil, organizat, cunostinte operare PC

Descrierea jobului

Descriere job: buna organizare a depozitului, receptie marfa, etichetare, sortare marfa, distribuirea marfii pe magazin.
Responsabilitati: raspunde de stocurile magazinului intern/extern
Beneficii: bonus fix, birthday gift card, program flexibil

Descrierea companiei

Torry Milano este mai mult decat un brand.
Este pasiunea unor designeri dedicati excelentei, maiestriei in executie , atentiei la detalii si standardelor superioare de calitate. Fiecare piesa vestimentara este o opera de arta si este conceputa impecabil pentru clientii cu aceeasi dragoste pentru moda, excelenta, frumusete si rafinament.
Publicat 31 mai 2022 Reactualizat 28 iun. 2022 Expiră 30 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos