Responsabil ofertare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Organizat, atent la detalii si comunicativ;
  • Cunostinte de operare PC – MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Abilitati de negociere și gândire strategică;
  • Capacitate sporita de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor limita.

Descrierea jobului

  • Preluarea cererilor de oferta din partea clientilor;
  • Intocmirea ofertei tehnico-financiare;;
  • Analiza si optimizarea preturilor ofertate catre clienti;
  • Colaboreaza cu celelalte departamente in vederea intocmirii corecte si complete a ofertei conform solicitarii clientilor;
  • Analizeaza ofertele obtinute in vederea contractarii celei mai avantajoase variante din punct de vedere tehnico-economic;
  • Responsabil cu gestionarea comenzilor venite in urma transmiterii ofertei de pret (în termenele, prețurile și condițiile stabilite cu furnizorii);
  • Ofera suport tehnic clientilor care fac achizitia in mod direct din depozitul nostru; desfasoara activitati de ofertare/ promovare prin e-mail, telefonic, etc

Beneficii:
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Stabilitatea locului de muncă;
  • Prime de sarbatori;
  • Salariul motivant + bonuri de masa
  • Ocazia de a lucra alături de o echipă primitoare;

Societatea comercială Electric Investment PH S.R.L. are ca acitvitate principala comercializarea de materiale electrice civile, industriale și antreprenoriat (Showrumuri auto, hale industriale, centre comerciale, ansambluri rezidențiale și altele), deținând un depozit en-gros ce stă la dispoziția tuturor clienților indiferent de volumul de lucru al acestora. Atragerea de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua sunt prioritati permanente ale companiei. Politica de resurse umane Electric Investment PH urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa putenica, unita si implicata in construirea succesului companiei. Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate? Poti veni si tu in echipa Electric Investment PH!
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos