Publicat 17 Mar 2019 | Expiră 17 Apr 2019

RESPONSABIL NATIONAL DE VANZARI

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Companie din Bulgaria - unul din liderii industriei reciclarii materialelor plastice este in cautarea unui responsabil national pentru vanzarea produselor din materiale plastice.
Conditii:
• studii superioare finalizate;
• minim 2 ani experienta in vanzari B2B, direct sales, achizitii, (constituie avantaj experienta in domeniul comercializarii deseurilor si a reciclarii);
• cunostintele de managementul deseurilor si a legislatiei privind regimul deseurilor si modalitatea de gestionare a ambalajelor si deseurilor din ambalaje constituie avantaj;
• foarte bune abilitati de coordonare, planificare si organizare;
• excelente abilitati de comunicare si negociere;
• cunostinte bune de operare PC: Office Word, Excel, Power Point;
• limba engleza nivel avansat (cel putin nivelul B2 conform CEFR); reprezinta avantaj cunoasterea limbii ruse
• permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati activitatate vanzari:
• prospectarea si analiza pietei si identificarea de noi parteneri;
• mentinerea relatiei cu partenerii actuali si consolidarea relatiilor cu acestia;
• urmarirea contractelor de vanzare si identificarea de solutii in vederea optimizarii costurilor si identificarea de solutii fiabile;
• raspunde pentru calitatea negocierii contractelor/actelor aditionale cu partenerii;
• promovarea imaginii companiei si a serviciilor oferite;
• elaborarea si analizarea activitatii de vanzare a materialelor (forecast);

Responsabilitati activitate manageriala:;
• participarea la sedintele saptamanale/lunare;
• verificarea rapoartelor de activitate;

Beneficii:
• masina de serviciu;
• telefon si laptop de serviciu;
• bonuri de masa;
• salariu motivant si prime in functie de realizari;
• formare profesionala si cursuri de specialitate.

Unul dintre liderii industriei reciclarii materialelor plastice din Bulgaria este in cautarea unui responsabil national pentru vanzarea produselor din materiale plastice.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

RESPONSABIL NATIONAL DE VANZARI  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles