Responsabil Mentenanta

SC Somarest SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara;
  • Studii superioare de profil tehnic;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, leadership;
  • Limba engleza/franceza;
  • Cunostinte de operare PC: MS Office;
  • Experienta cu ERP systems/softwares;
  • Orientare spre rezultate;

Descrierea jobului

  • Organizarea si executia activitatilor de reparatii corrective si de intretinere ale instalatiilor, utilajelor si facilitatilor companiei;
  • Elaborarea si urmarirea planului de mentenanta preventive;
  • Coordonarea echipei de mentenanta (electricieni, mecanici);
  • Responsabil de achizitiile specifice departamentului de intretinere (echipamente de productie, piese de schimb, consumabile, etc.);
  • Motivarea echipei de mentenanta si colaborarea cu echipa de productie;
  • Implementarea si verificarea rapoartelor de activitate;
  • Aplicarea si respectarea regulilor, normelor si procedurilor de securitate in munca a companiei;
  • Monitorizarea costurilor de mentenanta.

Incepand din anul 2002, compania noastra produce componente pentru marochinarie si incaltaminte. De-a lungul timpului, am imbinat traditia cu inovatia, arta artizanala cu tehnologia, am crescut si ne-am perfectionat in continuu, avand un singur scop: sa oferim clientilor nostri produse care sa ii surprinda si sa ii incante. Experienta acumulata in acesti ani, ne-a ajutat sa devenim in prezent centru de excelenta pentru componentele pe care le producem. Dezvoltam procesele de productie, iar pentru implementarea si asigurarea calitatii acestora, prezenta noastra in celelalte fabrici din lume este indispensabila. Te asteptam in echipa noastra!

Publicat 1 sept. 2021 Reactualizat 29 sept. 2021 Expiră 1 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos