Publicat 14 Oct 2020 | Reactualizat 11 Nov 2020 | Expiră 14 Nov 2020

Responsabil mentenanta (industria automotive)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai experienta in organizarea activitatii de mentenanta, cunostinte de pneumatica / hidraulica, electrica sau automatizari si esti o persoana tehnica, orientata spre rezultate, care lucreaza bine in echipa atunci esti colegul ideal pentru echipa Lavmi Perla.
Vino alaturi de noi sa realizam impreuna produse romanesti de calitate pentru automobile din intreaga lume!

Descrierea jobului

Ce vei face:

- Elaborarea planului de mentenanta preventiva pentru toate echipamentele companiei
- Planificarea, intretinerea, controlul si elaborarea procedurilor pentru reparatia echipamentelor de lucru
- Intocmirea fiselor de mentenanta pentru fiecare instalatie/utilaj
- Analiza cauzele defectelor, diagnosticarea acestora, stabilirea tipului si modului de indepartare ale acestora
- Achizitia, gestionarea si inventarul utilajelor, sculelor, pieselor de schimb, consumabilelor
- Organizarea si aplicarea cerintelor legale in vigoare, normele ISCIR, de securitate si sanatate in munca
- Realizarea si mentinerea procesului 5S in department
- Managementul echipei coordonate direct

Cum iti rasplatim rezultatele:

Apreciem munca ta alaturi de noi in obtinerea rezultatelor si iti oferim:
- Pachet salarial atractiv
- Tichete de masa
- Decontare carburant
- Laptop
- Smart Phone
- Programe de dezvoltare profesionala si personala

Cu o istorie de 28 ani, LAVMI PERLA este furnizor de prim rang al AUTOMOBILE DACIA –RENAULT, fiind recunoscuta pentru calitatea produselor si seriozitatea colaborarilor cu partenerii de business si echipa proprie.
Preocupata permanent de inglobarea schimbarilor tehnologice si imbunatatirea mediului de lucru, compania promoveaza prin activitatile desfasurate, valorile sale: responsabilitate, profesionalism, cooperare, orientare spre dezvoltare.

Expirat
Responsabil mentenanta (industria automotive)  -  Lavmi - Perla S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles