RESPONSABIL MEDIU

SC DEMECO SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Bacau, Iasi și alte 2
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Cautam RESPONSABIL MEDIU-orasele Popesti Leordeni, Ilfov, Bacau, Iasi!

Cerinte:
  • legislaţia aplicabilă în domeniu,
  • coordonarea echipei de lucru, atenţie, corectitudine, rigurozitate, punctualitate, capacitate de lucru în condiţii de stres, preocupare pentru perfecţionarea pregătirii profesionale
  • IT&C.

Avantaje:
  • experienta in domeniu;
  • curs perfectionare.

Descrierea jobului

  • Intocmirea si gestionarea dosarelor pentru trasabilitate;
  • Operare sistem intern de gestiune deseuri;
  • Gestionarea relatiilor cu institutiile statului (APM,GNM, etc.);
  • Intocmire certificate de valorificare/eliminare;
  • Instrumentare proceduri disciplinare;
  • Intocmire/modificare Proceduri de lucru/Proceduri organizatorice.

DEMECO SRL este una dintre cele mai importante companii din domeniul managementului deşeurilor periculoase si nepericuloase generate de sectoarele: medical, farmaceutic, veterinar şi industrial.
Publicat 9 nov. 2021 Reactualizat 7 dec. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos