Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Responsabil Marketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare in domeniu
  • Creativitate
  • Cunoștințe de limba engleză
  • Cunoștințe Photoshop (tehnic: basic/med

Descrierea jobului

Responsabilitati

  • Gestionarea bugetului alocat campaniilor de publicitate;
  • Planificarea si organizarea evenimentelor interne și externe ale companiei;
  • Monitorizare și întreținere pagina web, publicare noutati și editare newsletter ;

Beneficii:
Alături de un salariu atractiv, îți oferim:
  • Confortul unui loc de muncă stabil într-un domeniu de vârf;
  • Training-uri în scopul dezvoltării personale și profesionale, care să te ajute să ne cunoști, să îndeplinești responsabilitățile încredințate și să îți valorifici punctele forte;
  • Programe de team building;

Descrierea companiei

CAEN 1039 - Conservare si prelucrare fructe

Expirat
Responsabil Marketing  -  ITALPROD

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles