de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Reactualizat 15 Mai 2019 | Expiră 20 Mai 2019

Responsabil Magazie si Livrari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul trebuie sa fie o persoana ordonata, atenta la detalii, cu gandire pozitiva, eficienta.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara la sediul firmei in mediu de lucru curat si civilizat. Monteaza si ambaleaza echipamentele comercializate, manipuleaza marfa din depozit, pastreaza ordinea si curatenia.
La solicitarea clientilor se deplaseaza cu masina de serviciu pt livrari.

Oferim solutii pentru mententanta masinilor si utilajor industriale, ne ocupam cu importul si distributia echipamentelor pentru industrie: motoare electrice, motoare electrice cu frana, reductoare de turatie, motoreductoare, lanturi gall, pinioane pentru lant gall, pompe, convertizoare de frecventa etc.

Expirat
Responsabil Magazie si Livrari  -  PROCONSIL GRUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles