Publicat 11 Feb 2021 | Reactualizat 25 Feb 2021 | Expiră 13 Mar 2021

Responsabil Logistica

1 post

Candidatul ideal

Cerinte:
-persoana comunicativa;
-deschis/a la noi provocari;
-spirit de echipa;
-inventivitate, pozitivitate;
-loialitate.
-disponibilitate la program prelungit si deplasari in delegatii;
-flexibilitate;
-rezistenta si reactie pozitiva in situatii stresante.
Beneficii:
Mediu de lucru prietenos( chiar in mijlocul naturii :)), mobil, laptop, masina de serviciu;
salariu motivant cu posibilitate de crestere in functie de performanta, prime in functie de realizari, premii;
diurne in cazul deplasarilor.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-prospecteaza/cerceteaza piata pentru gasirea si evaluarea potentialilor colaboratori;
-activitati organizatorice atat de birou (fluxul documentelor in cadrul firmei) cat si in teren
-coordoneaza echipele si lucrarile in teritoriu;
-mentine legatura cu beneficiarii/clientii si contractorii firmei;
-stabileste si propune solutii tehnice la nevoile clientilor;
-la nevoie, se deplaseaza in teritoriu(delegatii) pentru evaluarea anumitor situatii
-se ocupa de corectitudinea intocmirii documentelor atat in teritoriu cat si in cadrul firmei(urmareste inclusiv facturarile)

Suntem o companie compusa din specialisti in protectia mediului si din alte domenii ghidati de necesitatea gasirii solutiilor la problemele atat de protectie a mediului cat si de alta natura. Am creat si acum oferim si prestam o paleta larga de :
-solutii tehnice combinate si solutii complete (turn-key);
-solutii de remediere, limitare si chiar de eliminare definitiva a factorilor vinovati de poluare in mediile afectate;
-solutii de interventie si de inlaturare a factorilor vinovati de defectiuni diverse;
-servicii in domeniul militar (Defense).
Propunem remedii la problemele tehnice din absolut toate ramurile industriale(inclusiv militar). Prin natura activităţilor noastre, contribuim semnificativ la încetinirea schimbărilor climatice într-un mod care este simultan eficient financiar şi adecvat social si sustenabil.

Scurt istoric

In anul 2004 se naste Green Recycle cu scopul de a satisface nevoile in crestere a companiilor din Romania si nu numai. Oferind solutii rapide si directe prin promptitudine si profesionalism solicitarile clientilor noastre s-au diversificat si am fost nevoiti sa ne dezvoltam in permanenta.

Am imbratisat si dezvoltat conceptul de outsourcing astfel incat iin prezent suntem capabili sa oferim servicii de cea mai buna calitate oriunde in tara atat in mod direct cat si subcontractat.

Responsabil Logistica  -  SC GREEN RECYCLE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles