Responsabil logistica (birou)

PRO MEAT DISTRIB srl 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cunostinte de gestiunea stocurilor.
Cunostinte limba engleza nivel conversational.
Disponibilitate de a invata.
Corectitudine si simt de raspundere pentru munca facuta.

Descrierea jobului

Preia comenzile de la directorii de vanzari si le introduce/proceseaza in sistem.
Aloca produsele conform comenzilor.
Mentine legatura cu personalul din depozit in vederea verificarii corectitudinii comenzilor pregatite.
Grupeaza comenzile in functie de routingul stabilit cu directorul de vanzari in vederea livrarii.
Verifica documentele marfurilor de intrare (CMR, avize, alte documente).
Participa la receptii si intocmeste documentatiile necesare specifice.
Intocmeste si verifica documentele si marfa inainte de livrare impreuna cu personalul din depozit. (Avize, CMR-uri).
Alte atributii administrative.

Pro Meat Distrib SRL este importator si distribuitor national de materii prime pentru procesatorii de carne. Dispunem de un depozit propriu cu temperatura controlata in municipiul Sibiu la cele mai inalte standarde, putand oferi servicii logistice de depozitare, manipulare la temperatura controlata (congelata si/sau refrigerata).

Publicat 7 Oct. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.