check_circle

Job verificat

|Publicat 08 Aug 2013 | Reactualizat 05 Sep 2013 | Expiră 09 Sep 2013

Responsabil Journey Management - perioada determinata

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Disponibilitate la lucru in teren, in cadrul echipelor seimice, unde programul de lucru este format din 20 de zile calendaristice lucrate consecutiv, cate 10 ore pe zi, urmate de 10 zile calendaristice libere.
- absolvent studii medii sau superioare,
- permis auto categoria B.
- experienta in utilizarea calculatorului si cunostiinte aprofundate pachet MS Office,
- cunostiinte elementare limba engleza.

Descrierea jobului

- Monitorizeaza calatoriile vehiculelor folosind comunicatiile radio si programul GPS pentru a asigura siguranta calatoriilor atat a vehiculelor cat si a oameniilor si permanenta comunicare intre brigaziile din teren si baza,
- Inregistreaza in timp real informatii despre numele soferului, tipul si numarul de inregistrare a vehicolului, numarul de pasageri, ruta, destinatie si timpul estimativ,
- Comunica imediat orice incident sau urgenta,
- Intocmeste rapoarte despre incalcarea regulilor legate de viteza vehicolului, comportamentul soferului ,
- Cerceteaza zona de aparare cu scopul de a identifica cele mai bune drumuri de acces si potentialele pericole,
- Informeaza membrii echipei si managerul de proiect in legatura cu conditiile meteorologice.

Prospectiuni S.A. este cea mai mare si de traditie companie din Romania, specializata in cercetari geologice si geofizice pentru resurse minerale si ape subterane, ocupand pozitia de lider pe piata interna, atat din punct de vedere al diversitatii serviciilor geologice si geofizice incluse in sfera de activitate, cat si al cifrei de afaceri din domeniu. Compania este activa si la nivel international, desfasurand proiecte in tari ca: Maroc, Senegal, Portugalia, Tajikistan, Bulgaria etc.

Expirat
Responsabil Journey Management - perioada determinata  -  Prospectiuni S.A.