Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 28 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

RESPONSABIL IT

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostinte sisteme ERP + sisteme de vanzare pentru casele de marcat
Bune cunostinte de utilizare Office (in special Excel)
Capabil sa instaleze si sa configureze aplicatii specifice pentru comert
Cunostinte legate de configurarea, intretinerea si securizarea retelelor de calculatoare
Disponibil sa ofere suport utilizatorilor pentru eventualele probleme de natura tehnica
Disponibil sa invete utilizatorii sa utilizeze cat mai eficient solutiile software

Descrierea jobului

Configurare hardware pentru aproximativ 30 echipamente IT (calculatoare, laptop-uri, imprimante)
Pastrarea legaturii cu furnizorii de servicii (site on-line, adrese e-mail, solutie ERPte fixe, securitate)
Generarea de rapoarte operationale (comerciale) + statistici de utilizare.
Consiliere in achizitia de noi echipamente si softuri pentru a raspunde cat mai bine nevoilor utilizatorilor
Punerea in functiune, testarea si diagnosticarea echipamentelor noi
Asistenta pentru parametrarea echipamentelor necesare la fiecare deschidere de magazin.
Asistenta utilizatori pentru sistemul de supraveghere video si generarea de rapoarte.

Noi, cei de la MINISO, ne mândrim să facem parte din brandul japonez cu cea mai rapidă perioadă de expansiune din rândul marilor comercianți, având deja peste 3000 de magazine în întreaga lume.

În 2018 am pătruns și pe piața din România, urmând ca în cursul acestui an să deschidem primele 5 magazine în București, iar până în anul 2020 să atingem un număr de 40 magazine la nivel național, în care vom comercializa produse pentru casă și frumusețe, precum și accesorii digitale.
Suntem o echipă tânără, dar ambițioasă! Și ne căutăm colegi pe măsură!

Momentan, ne extindem echipa pentru cele trei magazine pe care le vom deschide de la sfârșitul lunii august pana Noiembrie în centrele comerciale Mega mall ,Piata Romana,Veranda Mall și Iris Titan, așa că, dacă ești o persoană energică, pozitivă, te invităm alături de MINISO.

Expirat
RESPONSABIL IT  -  MINISO HOME ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles