Responsabil intretinere/mentenanta cladiri

Electroglobal SA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profil:
  • Cunostinte solide instalatii termice si sanitare
  • Cunostinte de baza instalatii electrice
  • Studii medii profesionale (profil: instalatii, electric, lacatus mecanic)
  • Persoana dinamica, serioasa, de incredere

Avantaj:
  • Atestat fochist
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intretinere instalatii termice si sanitare
  • Intretinere spatii interioare
  • Intretinere spatii exterioare si spatii verzi
  • Managementul deseurilor
  • Activitati administrativ-organizatorice legate de personal (planificari program de lucru, pontaj)
  • Intretinerea relatiei cu chiriasii cladirilor

Program de lucru:
  • 1 singur schimb: 6.00 – 15.00

Electroglobal este unul dintre liderii naționali în domeniul soluțiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizări industriale, acţionări electrice şi sisteme de iluminat.

Scopul nostru este să oferim soluţii pentru eficientizare energetică şi îmbunătăţirea productivităţii, propunând soluţii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare să se transforme într-un parteneriat de lungă durată.

Publicat 25 Iul. 2022 Reactualizat 15 Aug. 2022 Expiră 24 Aug. 2022