RESPONSABIL GESTIUNE DEPOZIT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Colegul nostru ne dorim să fie comunicativ, deschis, prietenos, dormic de integrare într-o echipă stabilă.
Așteptăm să ne împărtășească din experiența lui anterioară și să ne ajute să înțelegem unde am putea îmbunătați fluxurile sau procedurile ca să ne fie mai bine.
Va fi meticulos si exact în abordarea sarcinilor zilnice.
Știe să fie organizat și să-și ordoneze eficient timpul de lucru în funcție de sarcinile concrete pe fiecare zi.
Apreciază ordinea și curățenia și se implică activ pentru menținerea lor în spațiul de lucru.
Știe să utilizeze Excel și îl folosește zilnic pentru a-și actualiza mișcările în gestiune.
Este punctual, apreciază această calitate, și reușește zilnic să contribuie personal la respectarea termenelor pentru livrarea mărfurilor; la sfârșitul zilei își întocmește raportul de gestiune cu mișcările din ziua curentă.

Descrierea jobului

Poziția presupune asigurarea zilnică a recepției mărfurilor și organizarea pe rafturi sau podea după indicatiile șefului de depozit și conform cu gestiunile pe clienți.
Pachetizarea loturilor pentru livrări conform solicitărilor, la indicația șefului de depozit.
Menținerea în ordine a produselor, curățenia în depozit în spațiul de lucru, înregistrarea mișcărilor in gestiunea proprie - zilnic.
Manipularea mărfii paletizate cu transpaletul, descărcarea și incărcarea coletelor, refacerea coletelor pe specificatiile de cantitate/ articol pe fiecare destinație și pregătirea avizelor pentru expediție.
Participă la inventarele periodice și răspunde pentru produsele și mișcările din gestiunea ce i-a fost alocată.
Programul de lucru este de luni până vineri 9-18 și include și pauză de masă sau timpi de odihnă și recreere.

Rav Management este o companie foarte activa, infiintata in 2001 si care face parte dintr un grup de firme cu activitate din 1996.

Oferim servicii si solutii integrate in piata de publicitate, suntem importatori si distribuitori de materiale promotionale, dar am dezvoltat si facilitati proprii de productie publicitara pentru nevoile complexe ale clientilor nostrii.

Construim parteneriate solide si durabile, atit in echipa noastra cit si cu clientii si furnizorii.

Echipa este formata din 22 de profesionisti. Avem cca 80 de parteneri cu care dezvoltam idei, gasim solutii, si le implementam. Satisfactia clientilor nostri se reflecta intr o cifra de afaceri de peste 2 milioane de EUR.

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 28 feb. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos