Publicat 08 Iun 2019 | Expiră 14 Iun 2019

Responsabil gestiune / achiziții

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne extindem echipa la WESTFIELD, cu poziția de responsabil gestiune / achiziții.
Ești pragmatic, cu capacitate de analiză și sinteză?
Dorești să-ți dezvolți abilitățile organizatorice și de planificare?
Dorești să faci parte dintr-o echipă experimentată, să beneficiezi de un mediu de lucru occidental și să ai la dispoziție toate facilitățile de relaxare ale cartierului Westfield (sală fitness, piscină exterioară și interioară, teren minifotbal)?

Căutăm responsabil gestiune / achiziție, care dispune de următoarele abilități și competențe:

  • Studii superioare economice sau tehnice;
  • Experientă de minim 1 an în domeniul achizițiilor constituie un avantaj;
  • Reale abilități de comunicare și relaționare;
  • Capacitate de organizare, planificare și meticulozitate;
  • Spirit de inițiativă și creativitate;
  • Seriozitate maximă, dinamism și implicare;
  • Cunoștințe de operare PC;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoștințe de contabilitate primară reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • Pregătește, lansează și urmărește comenzile de achiziție a tuturor materialelor de construcții.
  • Verifică cantitativ și calitativ produsele recepționate în conformitate cu comanda efectuată, dar și cu actele de însoțire a mărfii.
  • Informează furnizorul și urmărește soluționarea neconformităților apărute dacă este cazul.
  • Transmite către departamentul financiar toate facturile la timp.
  • Evaluează periodic furnizorii din portofoliu.
  • Analizează ofertele din punct de vedere comercial.
  • Negociază periodic prețurile materialelor și se asigură în permanență că prețurile sunt cele mai bune.
  • Actualizează lunar prețurile materialelor în fișele de cost.
  • Realizează lunar un inventar.
  • Răspunde pentru pagubele aduse în gestiune.

Westfield este lider pe segmentul de piață rezidențială din vestul țării, premiat la nivel național în 2018 pentru “Cel mai bun concept imobiliar nou din România” la Gala Profesioniștilor în Imobiliare.
De la fondarea companiei în 2012, Westfield a fost în continuă dezvoltare și a ajuns să fie cartierul cu cea mai diversificată ofertă imobiliară din România, oferind peste 30 de variante rezidențiale, de la case individuale la vile de lux, dar și noile Westfield Suites, apartamente în vilă P+2. Avem în plan dezvoltarea a 2.000 de unități locative în Arad și ne extindem la nivel național în orașele mari, iar primul este Cluj Napoca.

Expirat
Responsabil gestiune / achiziții  -  Westfield Development

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles