Publicat 08 Oct 2019 | Reactualizat 05 Nov 2019 | Expiră 08 Nov 2019

Responsabil Garantii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare profil tehnic.
- Experienta anterioara obligatorie in gestionarea procesului de garantii pentru masini si utilaje agricole/ de constructii.
- Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultate, capabila sa isi planifice si organizeze activitatea proprie.
- Foarte bune abilitati de comunicare – vorbit si scris.
- Cunoasterea limbii engleze este obligatorie.
- Foarte bune abilitati de operare a calculatorului (MS Office, Microsoft Outlook).

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Inregistreaza in sistemele electronice de garantii datele pentru garantia masinilor si utilajelor agricole si de constructii.
- Verifica si aproba inlocuirea in garantie a pieselor si a manoperei aferente in cazurile de garantie la solicitarea departamentului de service.
- Intocmeste corect documentele necesare in vederea decontarii de catre producator a reparatiilor efectuate in garantie.
- Gestioneaza, planifica si caseaza piesele inlocuite in garantie conform procedurilor.
- Arhiveaza conform politicii Companiei cererile de garantie.

Beneficii:
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu competitiv.
- Telefon mobil, calculator.
- Pachet de beneficii atractiv.
- Contract individual de munca.

Titan Machinery Romania, parte a grupului Titan Machinery Inc., unul dintre cei mai mari dealeri de echipamente agricole si de constructii din lume, va invita sa va alaturati echipei noastre.

Expirat
Responsabil Garantii  -  SC Titan Machinery Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles