RESPONSABIL FURNIZORI RMA (BOLINTIN DEAL)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-Cunostinte MS Office
-Atentie la detalii
-Persoana organizata si perseverenta
-Cunostinte generale referitoare la produsele IT
-Spirit de echipa, initiativa, responsabilitate

Descrierea jobului

-Pregatirea produselor defecte si expedierea acestora care furnizori
-Raspunde de rezolvarea produselor defecte trimise catre furnizori
-Mentine strans relatia cu furnizorii
-Emite avizul de iesire catre furnizori ERP
-Urmarirea statusului produselor trimise catre furnizor conform procedurilor
-Emiterea avizului de receptie de la furnizori
-Procesarea produselor primite sau a documentelor de creditare

Network One Distribution e pe piata de distributie inca din 2002 iar drumul a fost o aventura inca de la inceputuri. Credem in oameni si in valoarea livrarii unui serviciu de calitate catre clienti, parteneri si angajati. Tinem pas cu schimbarile si inovatiile aparute si ne ridicam la cele mai exigente cerinte. Ne dedicăm eforturile pe dezvoltarea unui business sănătos, urmând un model viabil pe termen lung pentru noi și partenerii noștri.

Publicat 20 ian. 2022 Expiră 19 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos