Responsabil financiar

SAFE COMPUTERS - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 500 - 1000 EUR
Limb─â str─âin─â
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Sa fie dispus/a sa invete lucruri noi ca sa creasca si sa crestem impreuna
  • Sa fie foarte organizat/a si atenta la detalii .... multe detalii ­čśŐ
  • Sa fie harnic/a si implicat/a
  • Sa fie descurcaret/eata si perseverent/a
  • Sa stie sa vorbeasca frumos si ferm la telefon si sa scrie intr-o romana corecta
  • Sa stie cat de cat limba engleza
  • Sa aiba 7 ani de acasa
  • Sa aiba atitudine

Descrierea jobului

  • Emitere facturi, receptii marfa
  • Intocmire AWBuri pt expeditii prin curier
  • Preluare produse in garantie
  • Urmarire plati si evidenta scadente
  • Email-uri & telefoane
  • Aprovizionare birotica / administrative
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii

Oferim:
  • Salariu fix
  • Transport asigurat cu masina firmei
  • Calculator, 3 telefoane si birou (cu scaun cu tot ­čśŐ )
  • Atmosfera de lucru placuta
  • Posibilitate de promovare in cadrul firmei
  • Seriozitate

Magazin de calculatoare second hand, refurbished si noi, laptopuri, monitoare, imprimate, componente, periferice, retelistica, software.

Publicat 25 ian. 2022 Expir─â 24 feb. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos