Publicat 12 Mai 2010 | Expiră 13 Iun 2010

Responsabil filiala - CITY GARDEN

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare - Facultatea de Horticultura (avantaj)
- Aptitudini de coordonare si motivare a echipei de vanzari, organizare si gestionare a activitatii filialei
- Capacitate decizionala, gandire strategica
- Abilitati de gestionare a bugetelor, de construire a targetelor, de intelegere a pietei
- Abilitati de comunicare si relationare
- Cunostinte operare PC
- Permis de conducere categ B

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
- Administrarea activitatii filialei
- Organizarea si coordonarea echipei
- Conceperea si urmarirea bugetului si a planului de vanzari
- Motivarea si evaluarea echipei in ansamblu
- Dezvoltarea retelei de clienti si intretinerea relatiilor cu administratia locala

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv
- Beneficii specifice unei pozitii manageriale (masina, telefon)
- Oportunitati de crestere profesionala
- Training specializat si pregatire continua

City Garden este o companie specializata in comercializarea plantelor de interior si exterior, arbustilor si obiectelor pentru gradina, cu mai multe filiale in Romania. Este membra a Grupului de firme Romstal. Afla mai multe despre City Garden pe : www.citygarden.ro

Expirat
Responsabil filiala - CITY GARDEN  -  ROMSTAL IMEX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles