Publicat 11 Oct 2019 | Reactualizat 08 Nov 2019 | Expiră 11 Nov 2019

Responsabil fermă de păsari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerințe:
- studii superioare, preferabil medicină veterinară sau zootehnie
- experiența anterioară reprezintă avantaj
- o persoană bună organizatoare, dinamică şi ambiţioasă,
- capacitate de analiză şi sinteză, judecată rapidă, capacitate de deducţie logică, uşurinţă în exprimarea ideilor, creativitate, abilităţi de învăţare, planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor, deprinderi de cercetare şi investigare,
- orientată către rezultate pozitive, atentă la detalii, cu simţ de observaţie dezvoltat,
- asumarea responsabilităţilor, deprindere în acordare şi transmitere de informaţii, culegere, clasificare şi interpretare a informaţiilor,
- abilităţi de comunicare şi relaţionare, sociabilitate, seriozitate, deprinderea de a lucra în echipă, echilibru emoţional,
- capacitate de lucru pe mai multe planuri simultan, atenţie distributivă, perseverenţă
- aptitudini de a lucra cu documente şi cu cifre, de a întocmi rapoarte,

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Organizarea / planificarea activitatii fermei;
- Instruirea echipelor de lucru;
- Coordonarea activitatilor specifice de crestere a păsărilor;
- Efectuează activitățile sanitare veterinare specifice în ferma de subordine;
- Montorizează starea de sănătate a efectivelor de păsări;
- Completează şi conduce zilnic registrele de evidențe care se folosesc în fermă;
- Organizarea livrărilor de păsări către abator (dieta păsărilor, inspecție înainte de încărcare, inspecția încărcării, completează documentele);
- În funcţie de activitatea curentă a societăţii, va îndeplini orice alte sarcini dispuse de conducerea societăţii

Expirat
Responsabil fermă de păsari  -  Sam Mills Europe

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles