de ani Fără Frică...

Publicat 06 Mar 2019 | Reactualizat 13 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Responsabil documentatie baza de date

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare economice sau juridice
- Competente lingvistice bune in limba romana ( scris si vorbit )
- Bune cunostinte in Microsoft Office
- Foarte bune cunostinte in MS Excel
- Foarte bune calitati de comunicare
- Foarte buna capacitate de analiza
- Rezistenta la stres

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Intocmeste situatii in termene limita pentru rezolvarea solicitarilor de documente in relatia cu organele de control, specifice activitatii de jocuri de noroc
- Inregistreaza cereri zilnice
- Analizeaza cererile, identifica informatiile/solutiile in diferite baze de date ale societatii pentru solutionarea acestora
- Contacteaza alte entitati externe susceptibile de a oferi solutii
- Interactioneaza cu diverse echipe din cadrul societatii
- Mentine relatia cu tehnicienii din domeniul verificarilor metrologice
- Gestioneaza procesele de transmitere a documentelor catre institutia de control careia se subordoneaza societatea.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat
Responsabil documentatie baza de date  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles