Publicat 10 Ian 2014 | Reactualizat 07 Feb 2014 | Expiră 11 Feb 2014

Responsabil despagubiri / Despagubitor (perioada determinata)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare,
- Permis conducere - Cat. B,
- Disponibilitate de a desfasura activitatea in teren, in tara (20 de zile lucrate consecutiv, cate10 ore pe zi urmate de 10 zile libere),
- Abilitati de negociere,
- Abilitati de comunicare.

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Prospectiuni S.A. pentru oportunitati viitoare.

Descrierea jobului

- identifica proprietarii terenurilor agricole si silvice afectate de lucrarile de prospectiune seismica,
- realizeaza legatura cu fiecare proprietar de teren incheind intelegerile de acces si afectare temporara a terenurilor,
- anunta proprietarii asupra suprafetelor estimative ce vor fi ocupate temporar si perioada de timp in care vor fi executate lucrarile,
- executa masuratori ale suprafetelor pe care s-au prosud stricaciuni in prezenta oficialilor,
- pastreaza si intocmeste evidenta tuturor documentelor incheiate cu proprietarii de terenuri si a celor expediate la divizia de decontare.

Prospectiuni S.A. este cea mai mare si de traditie companie din Romania, specializata in cercetari geologice si geofizice pentru resurse minerale si ape subterane, ocupand pozitia de lider pe piata interna, atat din punct de vedere al diversitatii serviciilor geologice si geofizice incluse in sfera de activitate, cat si al cifrei de afaceri din domeniu. Compania este activa si la nivel international, desfasurand proiecte in tari ca: Maroc, Senegal, Portugalia, Tajikistan, Bulgaria etc.

Expirat
Responsabil despagubiri / Despagubitor (perioada determinata)  -  Prospectiuni S.A.