RESPONSABIL DERULARE CONTRACTE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Absolvent/ă dе studii superioare;
  • Experienta minim 2 ani pe un post similar;
  • Limba engleza nivel avansat (scris, citit, vorbit);
  • Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel, Power Point, Microsoft Outlook, internet);
  • Bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
  • Persoană creativă, dinamică, orientată către rezultat, dispusă la un proces dе învățare și dezvoltare continua;
  • Spirit de echipa. Cere ajutorul celor din jur si lucreaza cu superiorii pentru a asigura un mediu general de cooperare. Confortabil sa lucreze intr-o echipa multidisciplinara.

Descrierea jobului

  • Identifica potentiali clienti/parteneri (persoane juridice) si initiaza procesele de vanzare;
  • Creeaza si dezvolta relatii cu clientii/partenerii companiei (persoane juridice);
  • Participa la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
  • Intocmeste rapoarte de activitate;
  • Participa prin propuneri la stabilirea si implementarea strategiei de vanzari;
  • Pregatirea documentatiilor de licitatii;
  • Intocmirea tuturor documentelor necesare pentru finalizarea unei vanzari: oferta, contract, fisa de proiect;
  • Managementul contractelor - facturi, plati;
  • Respecta imaginea si politica companiei in relatiile cu clientii/ partenerii (persoane juridice).
Oferim:
  • salariu atractiv si motivant;
  • contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • suport logistic pentru desfasurarea activitatii (telefon si computer performant);
  • mediu de lucru profesionist;
  • posibilitate de dezvoltare în cadrul companiei;
  • stabilitatea locului de munca.

Descrierea companiei

SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL produce si comercializeaza:
- stingatoare de incendiu - portative si carosabile incarcate cu pulbere, spuma mecanica si CO2;
- pichete P.S.I. si cutii hidrant echipate conform normelor in vigoare;
- hidranti subterani, supraterani, portativi;
- accesorii P.S.I. (furtune, racorduri, tevi refulare, etc.);
- instalatii de semnalizare si stins incendii.
si executa lucrari de:
- servicii de verificare, incarcare si reparare stingatoare, pe tot cuprinsul tarii, la un inalt nivel calitativ si cu maxima operativitate;
- ignifugare a materialelor combustibile;
- termoprotectie a structurilor metalice;
- instalatii de stins si de detectie.
Publicat 16 mai 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos