Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 19 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

Responsabil depunere documente/Operator calculator licitatii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Prezenta fizica la locul de munca, locatie : Zona Fundeni
- Studii superioare
- Cunostinte operare PC – MsOffice (word, excel, outlook);
- Cunostinte de limba engleza;
- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;
- Capacitatea de prioritizare;
- Disponibilitate de a invata intreg procesul de depunere al documentelor in situatia lipsei de experienta
- Rigurozitate in a respecta termenele limite
- Constituie avantaj: studii superioare si experienta in domeniul licitatiilor.
Dorim sa ne intregim echipa adaugand o persoana dinamica, cu simtul raspunderii si initiativa.

Descrierea jobului

- Intocmirea de fise cu toate detaliile ale produselor pe baza cataloagelor care sa corespunda in totalitate cu cerintele caietelor de sarcini din cadrul licitatiilor. Intocmirea documentației complete ( economice si tehnice) corecte pentru depunere pe baza cerintelor in termenul dat al licitatiilor
- Realizarea documentatiei cerute cu privire la conditiile de eligibilitate si asigurarea conformitatii cu cerintele impuse
- Are obligatia de a cunoaste si a respecta conditiile de calificare si documentele care trebuie sa fie prezentate la termenul limitate de depunere.
-transmite catre persoanele desemnate clarificarile care apar in cadrul licitatiei in termenele impuse;
- elaborarea de documente tehnice ale produselor pe baza documentatiei date de furnizor conform cerintelor

Expirat
Responsabil depunere documente/Operator calculator licitatii  -  DELUXE CARDS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles