RESPONSABIL DEPARTAMENT LOGISTICA-ADMINISTRATIV

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii medii sau superioare, de preferinta in domeniul tehnic (constituie un avantaj)
- Eficient in coordonarea masinilor, utilajelor si resurselor materiale;
- Capacitate de asumare a responsabilitatilor si gestionarea problemelor concomitente si a situatilor de criza;
- Proactiv, eficient, orientat catre rezultate si eficientizarea muncii;
- Capacitate buna de relationare si spirit de echipa;
- Rezistent la stres;
- Disponibilitate la program prelungit;
- Detinerea unui atestat de Manager de Transport Marfuri, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Coordoneaza si supravegheaza partamentul de aprovizionare si magazia societatii.
- Administreaza, coordoneaza si gestioneaza asigurarea functionarii parcului auto;
- Organizeaza si realizeaza toate actele necesare aferente administrarii si functionarii parcului auto;
- Monitorizeaza si gestioneaza consumurile si consumabilele specifice parcului auto (anvelope, carburanti, piese auto, etc.);
- Verifica, instruieste, organizeaza si tine evidenta documentelor specifice autovehiculelor si utilajelor din parcul auto;
- Elaboreaza programe de reparatii si intretinere pentru masini si utilaje.

Companie specializata in lucrari de instalatii in constructii (electrice, termice, sanitare, HVAC, canalizare si alimentare cu apa).
Publicat 11 nov. 2021 Expiră 11 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos