Responsabil de mediu gestionare deseuri

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • absolvent studii superioare
  • experienta personal
  • experienta in domeniile gestionarii deseurilor constituie un avantaj
  • proprie initiativa, stil de lucru exact, responsabilitate, orientat spre atingerea scopurilor
  • inalt grad de mobilitate/ flexibilitate
  • spirit organizatoric si abilitati de coordonare si comunciare
  • conditii indinspensabile: pachetul MS-Office, carnet conducere categoria B
  • limba engleza, cel putin nivel mediu

Descrierea jobului

  • responsabil pentru indeplinirea obligatiilor de mediu ale grupului in Romania
  • coordonarea operationala a activitatii de gestionare a deseurilor
  • selectia, contractarea, controlul si auditul prestatorilor de servicii
  • monitorizarea legislatiei de mediu si consilierea partenerilor contractuali
  • urmarirea indeplinirii obligatiilor legale si contractuale ale companiei
  • prezentarea companie la diverse actiuni
  • extinderea retelei de colectare a deseurilor si asigurarea cantitatilor anuale necesare
    organizarea si supervizarea actiunilor de colectare la partenerii contractuali (institutii, magazine etc.)
  • raportari/raspunsuri catre autoritatile de mediu
  • negocierea preturilor cu prestatorii de servicii si calcularea costurilor operationale de gestionare a deseurilor
  • raportare lunara catre director operational

Descrierea companiei

RLG Waste Management Systems SRL
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos