Responsabil cu supravegherea tehnică-operator RSVTI

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent curs RSVTI detinator autorizatie ISCIR RSVTI
Cunostinte bune PC : Word , Excel. SAP ar fi un plus
Fire tenace, energica, comunicativa, perseverenta
Capacitatea de finalizare a proiectelor.
Seriozitate, atentie la detalii, promptitate, acuratete

Descrierea jobului

Inspectii echipamente sub presiune (vase coloane reactoare schimbatoare caldura conducte) pentru urmatorii 5 ani minimum

Beneficii :
Salaiu motivant
Alte beneficii
Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.