Publicat 06 Ian 2019 | Expiră 06 Feb 2019

Responsabil cu supravegherea si verif tehnica a inst (RSVTI)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Experienta in domeniu de 2 ani;
-Calificare de RSVTI-ist;
- Capacitatea de organizare a unui proiect si urmarirea acestuia pana la finalizare;
- Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
-Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;

Descrierea jobului

-se ocupa de identificarea instalatiilor/echipamentelor din domeniul ISCIR ale detinatorului/utilizatorului;
- ia masurile necesare si se asigura ca instalatia/echipamentul este utilizat în conditii de siguranta, prin efectuarea reviziilor, reparatiilor si întretinerii conform instructiunilor tehnice ale acestora;

BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.

Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

Expirat
Responsabil cu supravegherea si verif tehnica a inst (RSVTI)  -  BMF TOTAL SERV SRL