Publicat 22 Ian 2020 | Reactualizat 12 Feb 2020 | Expiră 21 Feb 2020

Responsabil cu imbunatatirea continua-certificare Black Belt

1 post

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice
  • Minim 5 ani de experienta in Managementul Calitatii si/sau imbunatatire continua
  • Competente tehnice in imbunatatirea continua a proceselor, metodologiile Lean & Six Sigma
  • Certificare Lean Six Sigma Green Belt sau Black Belt
  • Gandire analitica si creativa
  • Adaptabilitate si flexibilitate

Descrierea jobului

  • Identifica problemele aparute in procese si initiaza strategii de imbunatatire continua;
  • Implementeaza si urmareste realizarea initiativelor de imbunatatire continua a proceselor existente in companie, in toate departamentele (Vanzari, Achizitii, Project Management, Productie, etc);
  • Initiaza strategii de imbunatatire continua noi si urmareste realizarea lor, in toate departamentele;
  • Se asigura ca strategiile de imbunatatire a calitatii se aliniaza cu obiectivele companiei respectand costurile, calitatea si termenul de livrare.

JR Automation FSA Technologies, cu sediul în Cluj-Napoca, proiectează și produce linii şi echipamente de asamblare automatizate pentru industria de automotive, în special pentru companiile producătoare de componente de automobile și companiile producătoare de automobile.

Responsabil cu imbunatatirea continua-certificare Black Belt  -  JR Automation FSA Technologies

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles