Publicat 04 Iul 2019 | Reactualizat 01 Aug 2019 | Expiră 04 Aug 2019

Responsabil control calitate

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Candidatul ideal:
-absolvent studii tehnice
-cunoasterea limbii germane
-rezistenta la stres
-experienta pe un post similar constituie un avantaj

Descrierea JOB-ului:
-urmareste ca toate produsele realizate de catre companie sa respecte cerintele clientilor;
-se asigura ca materialele folosite in productie corespund comenzilor primite din partea clientilor
-analizeaza procedurile de lucru ale companiei si propune solutii pentru imbunatatirea calitatii
-va fi implicat in mentinerea sistemului de management al calitatii conform ISO9001 si al ISO14001
-va efectua incercari de laborator pentru verificarea conformitatii cu standardele in vigoare specifice produsului;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.

Ai aplicat
Expirat
Responsabil control calitate  -  Adecco Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles