Publicat 14 Mar 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Responsabil Clientela Persoane Fizice-Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce te recomanda:
• Studiile superioare, de preferinta economice;
• Interesul de a creste si a te dezvolta in domeniul bancar;
• Experienta anterioara ( minim 1 an) orientata pe interactiunea cu clienti, vanzari servicii, lucru cu obiective;
• Abilitati foarte bune de comunicare, relationare si operare PC.

Descrierea jobului

Promoveaza si participa activ la vanzarea produselor si serviciilor specifice clientilor PF in conformitate cu standardele de calitate ale bancii;
• Identifica nevoile clientilor, recomanda serviciile si produsele adecvate;
• Efectueaza operatiuni in contextul procesului de vanzare;
• Experienta in domeniul vanzarilor produselor bancare si/sau de asigurare- minim 1 an experienta bancara

Descrierea companiei

#bankingasacumtrebuie

Expirat
Responsabil Clientela Persoane Fizice-Bucuresti  -  Raiffeisen Bank

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles