RESPONSABIL CALITATE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

studii de specialitate
cunoastere standarede de calitate din industria alimentare ISO 9001, ISO 22000; IFS
-experienta in domeniul Managementului Calitatii de cel putin 3 ani;
-seriozitate, implicare;
-Creativ, dornic de a se autodepasi pentru a creste performanta personala si a firmei

Descrierea jobului

Asigura aplicarea si implementarea conceptului HACCP;
- Elaboreaza documentele Sistemului de Management al Calitatii si sigurantei alimentului IFS);
- Inspecteaza periodic starea produselor pe timpul depozitarii acestora;
- Elaboreaza, inregistreaza, arhiveaza si tine sub control documentele ce reglementeaza activitatea din cadrul sectiei pe linia managementului calitatii IFS
Si verifica implementarea cerintelor documentelor Sistemului de Managemant al Calitatii si sigurantei alimentului si ale Sistemului HACCP;
- Beneficii :
-Pachet salarial motivant ( salariu de baza , tichete de masa, decontare transport, prime anuale in functie de target)
-Stabilitate

Firma cu capital 100% romanesc, activeaza in domeniul productiei si ambalarii condimentelor si produselor alimentare de baza din 2009.
Produsele sunt ambalate sub marca COLONIAL sau privat label si incepand cu 2021 si-a deschis o fabrica noua in judetul Valcea, comuna Nicolae Balcescu.
Publicat 10 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 9 iun. 2022