de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 10 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Responsabil avize, autorizatii si mediu

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Minim studii medii (12 clase cu diploma de bacalaureat obtinuta), studiile superioare constituie un avantaj;
Capacitate de lucru cu termene fixe;
Spirit foarte bun de organizare documente si atentie deosebita la detalii;
Cunostinte de legislatie in domeniu;
Cunostinte calculator cel putin medii – obligatoriu pachet Office – Excel, Word, Outlook;
Flexibilitate si disponibilitate pt deplasari in alte orase unde se impun obtinerea de autorizatii, avize etc;
Permis categoria B;

Descrierea jobului

Obtinerea autorizatiilor / avizele de functionare pt toate locatiile grupului, atat cele anuale cat si cele pentru deschidere –
Urmarirea depunerii dosarelor in timp optim si a obtinerii autorizatiilor / avizelor;
Obtinerea autorizatiilor de constructie si a certificatelor de urbanism pt toate locatiile grupului;
Gestionarea tuturor dosarelor periodice tematice cat si de autorizatii / avize – functionare, constructie, sanitar – veterinara, protectia mediului, ISU, ISCIR, retele de distributie utilitati si distribuitori utilitati, ANAF / DGFP, controale tematice / innopinante ale autoritatilor si oricare autoritate / partener autorizat.
Urmarirea tuturor datelor de expirare pt avizele / autorizatiile care au termen de valabilitate si redepunerea in termene a dosarelor de prelungire, urmariea dosarelor pe parcursul procedurii si obtinerea revizarii.
Gestionarea si arhivarea punctuala a tuturor documentelor aferente locatiilor si dosarelor acestora;
Scanarea documentelor si arhivarea in biblioteca electronica a tuturor documentelor, punctual pe fiecare locatie a grupului;
Deplasarea (la cerere) la diverse controale tematice ce privesc sau se impune ajutorul responsabilului de autorizari/mediu;
Punerea la dispozitie a documentelor solicitate de alte departamente / locatii din grup (asta insemnand popularea bibliotecii electronice punctual pe fiecare locatie/department, cu documentele aferente responsabilitatii);
Conlucreaza cu proiectantii generali, autoritatile specializate si structurile de specialitate ale organelor administratiei publice locale, precum si cu alte institutii si organisme cu atributii in domeniul realizarii investitiilor in vederea intocmirii proiectelor si obtinerii avizelor/autorizatiilor necesare construirii si functionarii obiectivelor de investitii;
Gestionarea situatiei de mediu:

Jerry’s Pizza – este un concept american apărut în România în urmă cu 20 ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor şi serviciilor oferite, pentru atenţia acordată nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.

Cele 17 magazine Jerry’s Pizza funcţionează preponderent în regim delivery & take-away, câteva locaţii având şi opţiunea Dine-in. La acest moment zona de livrare gratuită a unităţilor Jerry’s Pizza acoperă integral oraşele Bucureşti, Ploieşti, Piteşti, Braşov, Constanţa şi parţial zonele limitrofe acestora. Echipa Jerry’s Pizza numără în prezent peste 450 de angajaţi şi este în continuă expansiune.

Expirat
Responsabil avize, autorizatii si mediu  -  SC JERRY’S PIZZA EST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles