Responsabil atelier – Stantare

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
· Ai experienta in coordonarea de persoane?
· Ai abilitati tehnice? Sa stii sa citesti un desen tehnic?
· Ai cunostinte de operare a calculatorului?

Atunci esti persoana potrivita pentru noi. Ne marim echipa si angajam in zona de Stantare un nou coleg ce se va ocupa de buna coordonare a echipei de presatori.

Poti deveni colegul nostru daca ai:
· experienta in coordonarea de oameni
· absolvit scoala de maistri sau o scoala tehnica
· studii medii / studii superioare
· experienta dintr-un mediu industrial este un punct in plus (ex. Sef Santier)
· cunostinte operare PC (MS Office, preferabil un program tip ERP)

Beneficii:
- Prime Paste/Craciun
- Prima de vacanta
- Prima de ziua salariatului
- Tichete masa 20 lei/zi lucratoare
- Decont de transport
- Abonament medical privat

Program de lucru: Luni - Vineri

Adresa noastra este in Militari, Str. Preciziei, nr. 5 (metrou Preciziei).

Detalii: 0756142203

Descrierea jobului

Atributii/Responsabilitati:
1. Organizarea, planificarea si monitorizarea activitatii intregii echipe de presatori
2. Asigurarea ca fiecare angajat din echipa este apt de munca si foloseste echipamentul in mod corespunzator
3. Se ocupa de oferirea training-ului catre noi muncitori, dar si catre restul echipei.
4. Asigura calitatea reperelor stantate, dar si a respectarii proceselor de intreaga echipa
5. Conducerea actiunilor de imbunatatire a procesului de stantare
6. Implementarea tuturor cerintelor de tip SMI si PSI conform normelor actuale de Securitate in munca.

Grupul ASSA ABLOY este liderul global în soluții de acces. Oferim soluții de acces, identități de încredere, automatizări de intrare și servicii pentru clienții instituționali, comerciali și pentru piața rezidențială. În fiecare zi îi ajutăm pe oameni să se simtă în siguranță, să experimenteze o lume mai sigura si mai deschisă.
În calitate de angajator, prețuim rezultatele - nu titlurile sau mediile din care venim. Încurajam oamenii noștri să își construiască cariera în jurul aspirațiilor lor și a obiectivelor noastre commune - sprijinindu-i cu feedback permanent, cursuri de formare și oportunități de dezvoltare. Colegii noștri se gândesc complex la modul în care pot avea cel mai mare impact și îi încurajăm să se dezvolte la nivel local, regional sau chiar internațional.

A face parte din echipa ASSA ABLOY înseamnă că vei face lucra intr-un mediu dinamic, dezvoltând soluții inovatoare pentru a îmbunătăți viața clienților noștri.

Vă mulțumim pentru aplicatie și va informam ca vom contacta doar candidații selectionati, care indeplinesc cerintele rolului.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022