Responsabil aprovizionare si logistica

ZIROMA SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Hei, ma bucur ca te intereseaza job-ul pe care il avem de oferit.
Sper ca esti o persoana zambareata, careia ii place sa comunice si vrei sa iti gasesti job-ul in care talentele si munca iti vor fi apreciate din toate punctele de vedere.
Aplica daca:
- esti serios, organizat, punctual, atent
- ai abilitati de comunicare si negociere
- ai focus pe obiective si rezultate, spirit analitic, obiectivitate
- ai experienta de minim 6 luni pe un post similar

Descrierea jobului

Intr-o zi obisnuita de lucru, vei avea ca atributii:
- stabilesti necesarul de aprovizionare in functie de criterii multiple si cu optimizarea costurilor
- cauti si alegi cea mai buna varianta de transport
- participi la receptia marfurilor
- gasesti noi furnizori pentru nevoile firmei
- asiguri livrarea produselor in termen

BENEFICII:
- contract de muncă pe durată nedeterminată;
- prime anuale de sărbători (Paște, Crăciun);
- zile libere plătite pentru evenimente speciale;
- program de lucru: Luni - Vineri

Descrierea companiei

Companie
Ziroma este o companie infiintata in 1995 avand ca principal obiect de activitate productia de porti si garduri din aluminiu sub brandul DAVOS (www.davos-europe.com)
Locatie: Galati zona Metro
Tip job: Full time, 8 ore/zi, 5 zile /saptamana
Cateva motive pentru a te alatura echipei:
- incercam sa fim o echipa in care fiecare membru se simte bine
- incercam sa identificam oamenii care-si fac jobul cu placere
- suntem o firma in crestere asa ca poti creste alaturi de noi
- recompensam eforturile si rezultatele
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos