Publicat 10 Ian 2017 | Reactualizat 11 Mar 2017 | Expiră 12 Mar 2017

Responsabil analiza si operare date

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Orientare spre rezultate, perseverenţă şi organizare în atingerea obiectivelor.
- Fire deschisă, obiectivă şi energică.
- Capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului

- Asigurarea fluxurilor de date interne ale companiei.
- Analiza si generarea corelatiilor specifice bazelor de date ale companiei.
- Asigurarea consistentei informatiilor din bazele de date.
- Introducere date.
- Corectare si tehnoredactare text.

Ce oferim?

- Training complet pentru toata gama de software folosita;
- Dezvoltare pe trepte de carieră.
- Suport integrat de beneficii în funcţie de performanţe.
- Desfăşurarea activităţii alături de o echipă tânără, deschisă, unită de valoare;
- 100% din promovări se fac din interiorul firmei.

Echipa noastra crede ca nu indeplineste doar obiective. In fiecare lucru pe care il facem, incercam sa punem suflet. Nu ne place sa plimbam hartii. Punem pret pe fapte. Ne respectam munca. Stim ca nu suntem perfecti, dar incercam sa fim mai buni. Incercam sa fim corecti, dar uneori gresim.

Va multumim ca ati parcurs acest anunt si va asteptam sa aplicati

Expirat
Responsabil analiza si operare date  -  UltraTech Group