Publicat 15 Iul 2020 | Reactualizat 14 Aug 2020 | Expiră 15 Aug 2020

Responsabil analiza si operare date

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Este momentul să-ți acorzi timp pentru a găsi job-ul potrivit, care îți oferă siguranță și îți permite să pășești cu dreptul în universul activității la distanță.

2020 a fost un an ciudat pînă acum, de ce să nu îl schimbi de acum înainte?

- Dai dovadă de perseverenţă şi organizare în atingerea obiectivelor?
- Ai capacitate de analiză și sinteză?
- Te implici în ceea ce faci?

Ai nimerit bine!

Ai acum oportunitatea să te dezvolți în cadrul unui business matur, în ascensiune, care a împlinit 27 de ani de experiență.

LexNavigator are tot ce îți trebuie pentru un nou început, proaspăt și puternic.

Descrierea jobului

- Asigurarea fluxurilor de date interne ale companiei
- Analiza si generarea corelatiilor specifice bazelor de date ale companiei
- Asigurarea consistentei informatiilor din bazele de date
- Introducere date
- Corectare si tehnoredactare text

Ce oferim?

- Training complet pentru toata gama de software folosita
- Perspective de evoluție și dezvoltare pe trepte de carieră
- Desfăşurarea activităţii alături de o echipă tânără, deschisă și prietenoasă
- Oferte no-nonsense

Vei regăsi astfel optimismul, având alături o echipă de valoare și te vei bucura să constați că totul este mai ușor alături de LexNavigator.

Intră și tu în clubul select al angajaților LexNavigator și fă ca acest an să fie mai bun de acum înainte. Vei regăsi încrederea că viitorul este de partea ta și vei naviga în siguranță în domeniul profesional grație LexNavigator.

Ia-ți acum timpul necesar pentru a avea grijă de tine. Răspunde la acest anunț și împreună vom face ca acest an să fie mai bun!

De 27 de ani, LexNavigator ajută zeci de mii de specialiști să găsească răspunsul potrivit și informația dorită în domeniul legislativ. Oferind facilități unice, ne-am impus la nivel național, programele noastre fiind utilizate în peste 200 de orașe ale țării.

Avem o echipă unită de valoare. Nu ne place să plimbăm hârtii. Punem preț pe fapte. Ne respectăm munca. Știm că nu suntem perfecți, dar încercăm să fim mai buni. Încercăm să fim corecți, dar uneori greșim.

Vă mulțumim că ați parcurs acest anunț și vă așteptăm să aplicați. I-ați puțin timp pentru a te răsfăța. Poți afla mai multe despre noi accesand:

Expirat
Responsabil analiza si operare date  -  LexNavigator

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles