Responsabil administrativ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Studii superioare
  • Cunoștințe: Microsoft Office (Word, Excel) nivel mediu-avansat
  • Limbi straine: Engleza (B2)
  • Experienta in relatia cu institutiile statului (Serviciul de Imigrari, Politie, ITM, etc.)
  • Flexibilitate, capacitate organizațională, abilități de comunicare dezvoltate
  • Licență de categoria B
*Persoana pe care o cautam, trebuie sa fie acel om DESCURCARET, care sa intermedieze relatia dintre Jerry's Pizza si angajatii cetateni straini.

Descrierea jobului

  • Persoana selectată se va ocupa de toate aspectele administrative referitoare la cetățenii străini (în principal din afara UE) prin urmare este necesar sa cunoasca limba engleza cel putin la nivel mediu
  • Acesta va avea sprijinul departamentului de resurse umane pentru intocmirea documentelor, va colabora cu agentia de recrutare, dar si cu departamentul operational (magazine) pentru integrarea acestora in organizatie
  • Mentine relatia cu angajatii in legatura cu intrebarile despre contractul de munca/salariu/probleme (cu sprijinul departamentului HR in vederea intocmirii tuturor documentelor necesare)
  • Stabileste si mentine relatia cu Autoritatile Romane (Furnizor de sanatate si securitate, Birou de Imigrari, Banca, etc) in ceea ce priveste diverse situatii legate de angajatii straini
  • Coordoneaza transportului de la aeroport la cazarea angajaților străini, sesiune de instruire cu privire la modul în care funcționează electrocasnicele, reguli in spatiile de locuit (apartamente)
  • Realizeaza diverse rapoarte privind cheltuielile (intretineri, reparatii, chirii)

Jerry's Pizza - Se stie dintr-o felie Magazine (jerryspizza.ro)

Publicat 26 apr. 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos