Responsabil Administrativ Sun Plaza

Leroy Merlin Romania - 1 pozi╚Ťie
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carier─â
Studii
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

#CarieraTa începe cu a face ceea ce iube╚Öti:

­čŚŞ ╚Üi-ar pl─âcea s─â te ocupi de gospod─âria unei companii?

­čŚŞ S─â veghezi ca nicio gre╚Öeal─â s─â nu se strecoare în documente?

­čŚŞ S─â între╚Ťii rela╚Ťia cu furnizorii ╚Öi partenerii unei companii?

Dac─â ╚Ťi-ai r─âspuns cu ”Da”, este momentul s─â duci #CarieraTa la urm─âtorul nivelul, adic─â în acel loc în care coeren╚Ťa, exemplaritatea, performan╚Ťa, respectul, cinstea ╚Öi simplitatea fac cas─â bun─â cu generozitatea unei echipe unite ca o familie.

Privește mai departe!

Cum ești:

  • Orientat c─âtre rezultate – stabile╚Öti parametri de performan╚Ť─â ╚Öi depui în mod constant eforturi pentru a atinge cât mai rapid ╚Öi eficient rezultatele propuse;
  • Organizat – elaborezi planuri bine puse la punct pentru îndeplinirea activit─â╚Ťilor, pe care le urm─âre╚Öti în mod disciplinat;
  • Atent la detalii – ai con╚Ötiin╚Ťa lucrului bine f─âcut, a╚Öa c─â e╚Öti hot─ârât s─â nu scapi din vedere niciun element care ar putea periclita calitatea rezultatelor;
  • Adaptabil – atunci când este necesar, e╚Öti deschis la schimbarea metodei de lucru sau a abord─ârii pentru a atinge un obiectiv sau a îndeplini în mod corect o sarcin─â de lucru;
  • Bun comunicator – î╚Ťi expui opiniile într-un mod adecvat pentru context ╚Öi interlocutor, pui întreb─âri deschise care îi încurajeaz─â pe ceilal╚Ťi s─â î╚Öi exprime punctul de vedere, abordezi cu tact neîn╚Ťelegerile ╚Öi oferi feedback într-o manier─â pozitiv─â.

Ce vei face:

  • Verifici ┼či valideazi opera┼úiunile din sistemul de vânzare al magazinului;
  • Verifici corectitudinea ┼či legalitatea întocmirii documentelor cu care lucrezi;
  • Contribui la o func┼úionare eficient─â a serviciilor administrative ╚Öi de contabilitate;
  • Asiguri suport administrativ ┼či opera┼úional;
  • Optimizezi în mod constant metodele de lucru;
  • Între┼úii rela┼úia cu furnizorii ┼či partenerii companiei.

Ce vei g─âsi la noi:

  • Un colectiv unit ╚Öi pe cinste, adic─â foarte generos când vine vorba de a împ─ârt─â╚Öi cu tine experien╚Ťa acumulat─â ╚Öi de a-╚Ťi ghida primii pa╚Öi în companie;
  • Un spa╚Ťiu cozy în care s─â te relaxezi ori de câte ori sim╚Ťi c─â ai nevoie de un moment de respiro;
  • Un mediu în care evolu╚Ťia ta profesional─â are parte de sus╚Ťinerea noastr─â necondi╚Ťionat─â prin proiecte captivante, workshopuri, seminarii, form─âri ╚Öi acompaniere managerial─â;
  • Un loc în care ideile ╚Öi propunerile tale conteaz─â, iar performan╚Ťa este întotdeauna r─âspl─âtit─â.

Care este urm─âtorul pas:

Nu sta prea mult pe gânduri, aplic─â pentru acest post ╚Öi hai s─â ne bucur─âm împreun─â de o cafea bun─â ╚Öi o discu╚Ťie interesant─â! Noi suntem pe baricade, preg─âti╚Ťi s─â r─âspundem cu drag la toate întreb─ârile.

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. O realizare la care am ad─âugat câte o c─âr─âmid─â în fiecare an, timp de aproape 100 de ani. Ne-am construit o cas─â sigur─â ╚Öi confortabil─â pentru c─â nu credem în lucruri f─âcute cu jum─âtate de m─âsur─â.

Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. ╚śi nu ne oprim aici. Povestea a început cu ridicarea unei temelii solide – echipa noastr─â. Adic─â cei peste 2700 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim. ╚śi nu e lucru mic c─â am reu╚Öit pân─â acum s─â facem ziua mai bun─â la sute de milioane de oameni.

Vino s─â continui povestea al─âturi de noi!

Descrierea jobului

See section above

Membr─â a Grupului Francez Adeo, compania Leroy Merlin este num─ârul 1 în Europa pe pia╚Ťa de bricolaj ╚Öi num─ârul 3 mondial. Cele 19 magazine din 14 ora╚Öe din ╚Ťar─â sunt stâlpii no╚Ötri de rezisten╚Ť─â ╚Öi dovada ambi╚Ťiei de a fi cei mai buni. Adic─â cei aproape 3000 de oameni grozavi care formeaz─â familia Leroy Merlin. Împreun─â, suntem creatori de experien╚Ťe, strategii ╚Öi pove╚Öti. Ne dorim s─â contribuim în fiecare zi la îmbun─ât─â╚Ťirea lumii în care tr─âim.

Publicat 31 ian. 2022 Reactualizat 14 feb. 2022 Expir─â 2 mar. 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos