Responsabil Administrativ si Operational PIPERA/ZOO BANEASA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Preferabil studii superioare / Minim studii medii;
  • Cunostinte de contabilitate primara, experienta cu un program contabil Saga (nu este obligatoriu);
  • Cunostinte avansate MS EXCEL;
  • Abilitati bune de comunicare si relationare;
  • Limba engleza citit / vorbit/ scris : mediu/avansat;
  • Atentie la detalii si rigurozitate;
  • Experienta minim 2-3 ani pe job administrative-contabil constituie un avantaj;
  • Obligatoriu : Permis auto B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Receptionare marfa la achizitie din punct de vedere documentar si verificare fizica;
  • Inventarierea si evidenta stocurilor;
  • Emite facturi fiscale, chitante, avize de expeditie marfa
  • Constituirea dosarului lunar cu documentele primare contabile;
  • Efectuarea de importuri; relatia cu Vama cand este cazul;
  • Procesarea comenzilor, emiterea de facturi si urmarirea livrarilor;
  • Actualizarea actelor administrative curente;
  • Asigurarea legaturii cu furnizorii de servicii;
  • Canditatul va fi asistat in prima perioada – training intern.
Beneficii:
  • Salariul este cuprins intre 2500 si 3000 ron ( poate varia in functie de experienta);
  • Tichete de masa;
  • Contractul se va incheia pe perioada nedeterminata, cu mentiunea ca primele 3 luni sunt de proba.

Zita Quality Support Services a fost infiintata si si-a incept activitatea in anul 2011 fiind o companie antreprenoriala, mica dar cu o evolutie constant in crestere ca si business.

Domeniul de activitate : Zita Quality Support Services actioneaza in calitate de distribuitor exclusiv in Romania pentru produsele unora dintre partenerii sai dar si ca revanzator pentru o larga gama de produse asimilate portofoliului.

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos