Responsabil administrare personal – nivel junior

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Experienta 1-3 ani in activitati de resurse umane (ideal, in activitati de administrare personal)
Cunostinte despre legislatia muncii
Deschidere si interes pentru nevoile celorlalti
Perseverenta si determinare in atingerea scopurilor propuse
Focus pe rezultat si gasirea de solutii

Descrierea jobului

Gestioneaza fluxul de documente necesare administratii de personal si salarizarii (realizeaza o parte din documente si gestioneaza relatia cu furnizorul de servicii de salarizare si administrare personal)
Asigura respectarea fluxului de documente si completitudinea documentelor
Face propuneri de eficientizare a activitatii de administrare de personal
Ofera suport managerilor de departamente pentru realizarea responsabilitatilor manageriale, parte din fluxul de administrare personal si salarizare
Participa la implementarea aplicatiilor software pentru activitatile de pontaj si de administrare de personal

Human Resources Design recruteaza pentru clientul sau, o companie care activeaza in domeniul productiei si distributiei de cereale.
Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos