de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Responsabil achizitii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- Studii superioare in domeniul Chimiei industriale
- Experienta: 1-3 ani in desfasurare achizitii, companii cu profil industrial;
- Cunostinte limba engleza- nivel avansat;
- Persoana onesta, proactiva
- Abilitati dezvoltate de comunicare si negociere;
- Abilitati dezvoltate de organizare si viteza de reactie
- Capacitate negociere cu furnizorii, rapiditate in indeplinirea task-urilor, persuasiune
- Domiciliu in Cluj-Napoca

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Identificarea furnizorilor in piata
- Transmiterea cererilor de oferta
- Analiza ofertelor impreuna cu managerul
- Negocierea ofertelor cu furnizorii
- Coordonarea livrarilor
- Mentinerea relatiei cu furnizorii si departamentele interne ale companiei
- Gestionarea contractelor de achizitii (preturi, conditii si termene de livrare) pentru conformitate cu politicile si obiectivele companiei;
- Operarea achizitiilor in sistemul informatic integrat;
- Elaborarea de rapoarte diverse privind activitatea de achizitii

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la adresa de email: cariere@starjobs.eu.

Expirat
Responsabil achizitii  -  Enginerium S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles