Responsabil Achizitii

SC SERVELECT SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Hai în echipa noastră dacă ai:
  • Minimum 3 ani experiență relevantă pentru acest rol;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Nivel avansat de limba engleză;
  • Cunoștințe foarte bune de operare în MS Office;
  • Foarte bune abilități de comunicare și negociere;
  • Capacitate de organizare și planificare​;
  • Studiile tehnice te vor avantaja.

Descrierea jobului

Care vor fi principalele tale responsabilități:
  • Vei trimite cereri de ofertă pe baza necesarului de aprovizionare primit de la colegi;
  • Vei negocia ofertele pentru achiziiții de materiale/servicii și condițiile comerciale ale colaborării;
  • Vei actualiza evidența necesarului de aprovizionare;
  • Vei oferi suport în identificarea produselor, întocmirea devizelor de consum și a cărților tehnice la final de lucrare (garanții, fișe tehnice produs);
  • Vei asigura semnarea contractelor cu furnizorii de materiale/servicii;
  • Vei putea contribui cu idei pentru realizarea și îmbunătățirea procedurilor de lucru în scopul reducerii costurilor.

Astfel, vei BENEFICIA de:
  • O dezvoltare profesională continuă, cu posibilitatea de a avansa în carieră;
  • Un pachet de beneficii non-financiare pe lângă cele financiare;
  • O echipă deschisă și un mediu de lucru plăcut.
Te așteptăm!

Misiunea Servelect este aceea de a oferi servicii si solutii de eficienta energetica pentru a sprijini industria si cladirile comerciale din Romania si, in mod indirect, familiile celor care lucreaza in cadrul acestora. Cum ajungem la eficienta energetica? Prin identificarea oportunitatilor durabile de reducere a costurilor energetice operationale, prin finantarea implementarii solutiilor necesare si recuperarea investitiei din economiile generate de catre proiecte.

Ne caracterizeaza pasiunea pentru ceea ce facem, sustinuta de competentele si rezultatele detinute;

Respectam dreptul fiecarui membru al organizatiei noastre la bunastare fizica, emotionala, mentala si spirituala;

Dovedim curaj in dezvoltare, prin asumarea performantei energetice la Beneficiari;

Oferim solutii durabile, prin implicarea cu responsabilitate in proiectele in care ne angajam.

Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos