Resp. Verificare Articole,Operator Frontdesk JUMBO Timisoara

JUMBO Ec.R
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Calitati de conduita si prezenta:
-onest, amabil, serviabil, tinuta prezentabila;
-spirit de observatie;
-respecta procedurile stabilite de companie.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

Responsabil Verificare Articole
-verifica buna funcţionare a produselor.
-este responsabil cu prezentarea corectă a mostrelor.
-verifica toate produsele auto-promovabile.

Operator receptie clienti
  • Preluarea bagajelor si asistenţă clienţi in utilizarea automatelor de printare a documentelor;
  • Asistenţă pontare angajaţi;
  • Lucrul cu casa de marcat, efectuarea corectă a tranzacţiilor si aprovizionarea rafturilor din spaţiul caselor de marcat.
OFERIM:
  • Pachet salarial competitiv.
  • Bonus lunar de prezenta si bonus anual de performanta.
  • Tichete de masa de 30 lei / zi lucratoare.
  • Contract de munca de 8H pe zi.
  • contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Pregătire sistematică pentru dezvoltarea abilitatilor si cunostintelor profesionale.
  • Datorita extinderii rapide a companiei, perspective excelente in cariera.
  • Mediu de lucru placut si modern

Companie de top in Europa, JUMBO EC.R este prezenta pe piata din Grecia, Cipru, Bulgaria si Romania, activand in comertul cu amanuntul al jocurilor si jucariilor, articolelor de uz casnic si decoratiunilor interioare, produselor de birotica si papetarie, precum si a unei game variate de articole de sezon.
Publicat 5 Dec. 2022 Reactualizat 4 Ian. 2023 Expiră 4 Ian. 2023

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.