Publicat 15 Mar 2019 | Expiră 15 Apr 2019

Reprezentatnt vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
Experienta in vanzari min. 3 ani , cunoasterea foarte bine a pietei locale de locatii ;
Cunostinte operare PC - nivel mediu;
Permis conducere categoria B;
Bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere;
Abilitati de planificare, organizare
Orientare catre rezultate
Capacitate de comunicare buna
Onestitate, seriozitate, perseverenta si capacitate mare de munca
Incredere in sine
Gandire pozitiva
Disponibilitate de a se deplasa in alte regiuni

Descrierea jobului

Reprezentant vanzari jud. Mures, Jud. Dolj, Bucuresti
Realizeaza targetul de vanzari si incasari;
Viziteaza toti clientii din ruta stabilita;
Mentine si dezvolta relatia cu clientii;
Implementeaza promotiile agreate de clienti;
Verifica stocul de produse existente in locatii;
Recomanda completarea stocului si aprovizionarea cu produse;
Recomanda pozitionarea produselor

Descrierea companiei

CRAMA SARBA ODOBESTI

Producator de vinuri vrac si imbuteliate. In portofoliul companiei se afla peste 40 de vinuri imbuteliate din bran-urile: Blazon Domnesc DOC, Dinastie IG, La Mosie .

Expirat
Reprezentatnt vanzari  -  ODOBESTI VINEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles